Życie się zmienia

Kiedy jakieś dwa miesiące temu byłem na zabiegu u mojej wspaniałej terapeutki Ewy w studio Bartmaj usłyszałem znamienite zdanie – „W życiu jest pewna tylko jedna rzecz – Zmiana”. Od tamtego czasu zacząłem to zauważać. Zmieniam się. Każdego dnia staję się innym człowiekiem. Znajomi, których spotykam po dłuższym czasie często stwierdzają nawet „Urosłeś czy jak?”.

Podobno „Podróże kształcą”. Nie przyłożyłem się do stworzenia planów moich wyjazdów. Wszystko było „przypadkowe”. Minął już miesiąc, kiedy wyruszyłem w pierwszy wyjazd samochodem na Bałkany, później była Anglia, teraz jestem w Norwegii. Przez ten czas w domu byłem przez 4 dni. Patrząc na to, że nigdy nie opuściłem go na więcej niż 2 tygodnie to coś bardzo nowego (taki ze mnie turysta… 😛 )! Zmiana w świadomości jaką doznaję jest czymś wspaniałym. Każdego dnia coś w moim życiu umiera powodując narodziny czegoś nowego, innego.

Zawsze wszystkiego się bałem – dlatego siedziałem w domu i czasem marzyłem o tym co by było gdyby… Teraz jest inaczej. Dalej się boję, jednak w końcu ruszam i przekraczam swoją strefę komfortu. Właśnie dzięki temu się zmieniam.

Chciałbym Tobie właśnie powiedzieć – „wyrusz w nieznane, wrócisz nieznany, ale pełny, pełny czegoś nowego, innego, tego czego teraz Tobie brakuje”.

in English >>

Life is changing

When about two months ago I was in therapist Ewa in Bartmaj Studio she told me very important sentence: „Only one thing is for shure – Change”. Since that time I started to see that. I am changing myself. Every day I am different man. Friends I meet after long time say often „have you grow up, or what?”.

They say „Jurneys teaches you”. I did not prepared myself to my journeys. Everything was „random”. It is a month sicne I have started by car to Serbia, Chorwacja than to England, and now I am in Norway. For these time I spend 4 days at my home. Before that journeys I have never been outside my home for more than 2 weeks, so it is something very new for me. The change in my mind what I have now is something wonderfull. Every day something dies in my life, and something new is born, something different.

All my life before was full of fear – that was the reason of sitting at home and sometime dream „what if I…”. Now is different. I still feel fear, but I move my ass and go out. That is the reason of change.

I would like to say to You: „go to unknown, You will back unnknown, but full, full something new, different, full of what You need now”.

Reklamy

5 myśli w temacie “Życie się zmienia

    1. Nie zauważyłem tego… ktoś kto się nie zmienia nie istnieje… popatrz choćby na swoje włosy, które rosną cały czas, popatrz na twarz kiedy wystawisz na dłuższą chwilę promieniom słonecznym… popatrz na swoje myśli, po przeczytaniu pouczającej książki, czy wartościowej rozmowy… Wszytko się zmienia, my też się zmieniamy, czy tego chcemy czy nie…

      Polubione przez 2 ludzi

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s