Relax

Umówiliśmy się jakieś 2 tygodnie wcześniej, sprecyzowaliśmy we wtorek i razem z Przemkiem wyruszyliśmy na Wielkie Leniuchowanie na Rycerzową 🙂 Jak się okazało bacówka była pusta – bez turystów, prądu zmiennego niestety nie udostępniają, a jedyny poważniejszy wysiłek jaki zrobiliśmy to przyniesienie komputerów i sprzętu foto na miejsce.

Brak chęci

Miało się tyyyyle zrobić, tyyyyle dziać i w sumie skończyło się na tym, że obejrzeliśmy 2 wschody słońca, 1 zachód, 2 zaćmienia (historia na inny termin) oraz zaliczyliśmy jedno nocne wyjście – polowanie na gwiazdy. Resztę przeleniuchowaliśmy – było bosko!

Absurdy

W tym czasie zabrałem się za 1 lekturkę, która leży w biblioteczce na Rycerzowej – „Mały książę”. Pewnie wszyscy znają, ale jakoś nigdy nie przeczytałem tego jako lekturę szkolną, później z książkami też nie było mi za blisko, a teraz? Jeden skrócony morał – masa robi cały czas coś czego nie lubi, bo tak trzeba, bo będzie lepiej… Robisz to już 5 lat i jest lepiej??

Zabawa

Rycerzowa daje mi sporo energii na zabawę – tym razem nie było inaczej 🙂 o zachodzie słońca udało się troszkę poskakać… fotki co prawda wyszły średnie, ale chyba nie o to chodzi prawda??

Reklamy

3 myśli w temacie “Relax

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s